BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Informacija keičianti supratimą apie mus supantį pasaulį

Lapkritis jau baigia praeiti, tad skubu įkelti informaciją, kuri, mano įsitikinimu, gali pakeisti mąstančio žmogaus supratimą apie supantį pasaulį ir įvairius procesus.

Pirma ir sunkiausiai priimama informacija: dokumentinis filmas apie globalizmą ir dabartinę visuomenę END GAME, (būtinai dokumentinis, kadangi tuo pačiu pavadinimu yra bent 3 skirtingi filmai), jis pakankamai sunkiai randamas, bet pastangos atsiperka. Norintiems ir toliau ramiai plaukti pasroviui siūlau geriau nežiūrėti. (iš bėdos, jei nepavyks surasti šito filmo, siūlau pažiūrėti http://www.topvideo.lt/?p=16, mintis panaši, kalbama apie tuos pačius dalykus, tik gal kiek glausčiau)

Antra, prieštaravimus sukelianti informacija: taip pat dokumentinis filmas apie minčių galią The Secret, pakankamai paprastai randamas, bet paieškoti taip pat reikia, gali šiek tiek kliūti amerikietiškas perteikimo stilius, bet pažiūrėti tikrai verta.

Trečia, dokumentinis filmas apie ekologišką statybą iš šiaudų ryšulių: http://rutube.ru/tracks/2225331.html?v=9135a60babc3dad7059bf6949c67c14a
Bei keletas lietuviškų puslapių: www.siaudunamai.lt ir www.siaudinukas.lt

Suprasti ir priimti šią informaciją gali reikėti laiko, tačiau kiekvienas pasirinks ar ja tikėti pilnai, iš dalies ar visai nekreipti dėmesio.

Jei nepavyks surasti kažkurio filmo rašykit man zalias.zemaitis@gmail.com, o aš pasistengsiu suorganizuoti priėjimą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    peadaSmap rašė,

    2011-06-10 @ 14:42

    skaityti visa dienorasti, labai geras

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: