BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Namo vizija - I aukšto planas

Šio įrašo tikslas įkelti planuojamą pirmo aukšto planą, kad būtų bent kiek paveiksliukų :)


Tai jau n-tasis planas, bet šitas man jau patinka ir atitinka poreikius ir norus. Trumpas komentaras: virtuvė su bendru kambariu bus atskirti baru, prie kurio paprastai ir valgysim. Esant svečių, benrdame kambaryje galėsim pasidėti didesnį stalą, o kasdienai jis nereikalingas. “Uošvienės” kambarys gali būti kaip svečių miegamasis arba apjungtas su katiline kaip viena didelė techninė patalpa. Taip pat čia planuoju laiptus į mansardą, jei kada užsimanysiu daryti rekonstrukciją. Mažesnis miegamasis tėvams, didesnis - vaikams. Paprasta, kuklu, bet patogu, o svarbiausiai - įgyvendinama.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  Plastikiniai Langai rašė,

  2014-10-19 @ 09:03

  geras planas.

 2. 2

  oras vanduo rašė,

  2018-02-06 @ 11:12

  Namas nėra didelis. Nedidelėms erdvėms apšildyti puikiai tinka šilumos siurbliai. Rekomenduoju pasidomėti šilumos siurbliu oras vanduo.

 3. 3

  rekuperatorius kas tai rašė,

  2018-05-08 @ 16:30

  Man idomu ar namo plane turi buti numatyta rekuperacine sistema ar ne. Jei planuoju statyti A+ klases nama tai gal ne, o jei A++ tai jau turbut butina. Gal zinote kaip yra is tikruju, nes butu tikrai naudinga suzinoti pries pradedant planuotis, juk kuo daugiau zinai tuo ramiau buna.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: