BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagrindinė mintis arba kodėl Žalia Žemaičių bendruomenė?

Sveiki visi,

visi kurie kada nors skaitys šį blogą ir pirmą įrašą, …žodžiu pratrūkau, bet apie tai vėliau… O dabar apie pagrindinę mintį arba kodėl Žalia Žemaičių bendruomenė.

Kas yra Žalia? - Spalva?! Gamta?! Kažkas susiję su ekologija?!

Čia Žalia reiškia viską, kas susiję su gyvenimo būdu, kuris nenaikina gyvenamosios aplinkos, spinduliuoja pagarbą žmonėms, gamtai, kitokiai nuomonei, skatina pusiausvyrą ir gerą savijautą.
(perskaičiau ir pats išsigandau, kad perskambiai parašyta, bet tai tokie paprasti dalykai kuriuos mes dažnai pamirštame. man jų trūksta todėl yra Žalia)

Apie žemaičius greičiausiai visi žino, kažkas jų nemėgsta, kažkas juos vertina, bet žemaičiai tokie jau yra, paprasti, užsispyrę ir kantrūs.
(save laikau žemaičiu, nors didžioji mano gyvenimo dalis prabėgo ne Žemaitijoje, bet čia aš jaučiuosi savo vietoje, o ir mano giminė čia senai įleidę šaknis. gyvenu žemaitijoje ir vertinu žemaičius todėl yra Žemaičių)

Bendruomenė yra todėl, kad net ir labiausiai užsispyręs ir kantriausias Žalias Žemaitis padarys mažiau nei Žalia Žemaičių bendruomenė.

Šį kartą tiek, vėliau parašysiu kodėl atsirado šis blogas.

Žalias Žemaitis

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    Blakis rašė,

    2012-06-28 @ 19:26

    Nustebau kad kažkas įsikėlė mūsų blog kaip draugą, nors namo dar net nestatom :) bet sėkmės, namą pastatyt lengviau nei popiergalizmo lūną perbrist..

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: